Strona główna Książki "Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny" - książka papierowa.

"Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny" - książka papierowa.

Opis

W tym miejscu kupujesz książkę bezpośrednio od autora i w tym pakiecie otrzymujesz:

1. Książka w wersji papierowej "Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny".

2. Podpis autora.

Pierwsza polska książka o kompleksowym treningu kolarskim.

Chcesz trenować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Chcesz wejść na wyższy poziom sportowy niż dotychczas? Czujesz opór przed książkami, naszpikowanych trudnymi zagadnieniami?

Zamiast próbować i próbować, wykonaj krok w stronę świadomego treningu kolarskiego, fizycznego i mentalnego.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat poziom świadomości sportowej wśród zawodników i trenerów kolarstwa znacząco wzrósł. Z roku na rok jesteśmy coraz szybsi, chętniej korzystamy z planów treningowych oraz wiedzy instruktorów i trenerów, zwracamy uwagę na sprzęt i pozycję na rowerze, lepiej dbamy o własne zdrowie, odżywianie i regenerację. Poza fizycznym aspektem treningu doceniamy pracę mentalną i inwestujemy w nią czas. Dostrzegamy nieodkryty dotąd potencjał, który drzemie w umyśle - rozumiemy, że to właśnie głowa jest kluczowym czynnikiem w procesie osiągania sukcesu; że ciało i umysł w sporcie stanowią całość.

Jarosław Michałowski, twórca bloga Kolarz Umysłu, dzieli się w książce ponad setką pomysłów na trening kolarski. Jeśli trenujesz na szosie, MTB, jazdę przełajową lub indywidualną na czas albo po prostu jeździsz na rowerze, by stawać się lepszym, znajdziesz tu wiele wartościowych rozwiązań i podpowiedzi dostosowanych do okresu przygotowawczego, sezonu sportowego, cechy treningowej, którą chcesz rozwijać na poziomie fizycznym, czy wybranej umiejętności mentalnej.

Dzięki tej książce zadbasz o odpowiedni trening mięśni, a także o wykształcenie takich cech i umiejętności jak odwaga, poczucie własnej wartości, koncentracja, odporność, hart ducha, kreatywność, krytyczne myślenie, szybkie podejmowanie decyzji oraz współpraca z innymi. Autor pokaże Ci, jak zadbać o różnorodność i zmienność bodźców treningowych, aby pokierować swoim rozwojem tak, jak chcesz.

Wjedź na wyższy poziom treningu kolarskiego.
256 stron, 116 pomysłów na trening - ROAD, MTB, CX, TT.

110 treningów fizycznych i 6 mentalnych.

Opinie

Dla każdego kto chce uprawiać kolarstwo myślę, że jest to obowiązkowa lektura do przeczytania. Treningi opisane w tej książce pomogą każdemu w osiągnięciu wyznaczonych celów, a plany treningowe tu zawarte są dobrze i szczegółowo napisane. Myślę, że książka będzie dobrym przewodnikiem i podpowie każdemu jak dobrze i z pożytkiem wykorzystać czas spędzony na rowerze.

PRZEMYSŁAW NIEMIEC, kolarz szosowy, zawodnik drużyn UCI WORLD TOUR, olimpijczyk, pierwszy polski zwycięzca etapu VUELTA a ESPAÑA

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Kurier DPD 16,00 zł

Cena

39,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 16,00 zł


Zapytaj o produkt

Cena

39,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 16,00 zł


Zapytaj o produkt